PIERWSZY FLAGOWY BUTIK MARKI OTWARTY W POZNANIU!

Z wielką radością możemy podzielić się z Wami tą informacją! 8 grudnia został otwarty pierwszy butik marki Magda Hasiak – nowe miejsce na mapie Poznania, które łączy showroom z pracownią projektantki.  Otwarcie flagowego butiku to początek nowej strategii marki, jaką po podjęciu współpracy z inwestorem i partnerem biznesowym zapowiada Magda Hasiak.

Flagowy butik marki Magda Hasiak nie mógł powstać w innym miejscu niż w Poznaniu, gdzie Magda projektuje i mieszka. W nowej lokalizacji mieszczącej się przy ulicy Zwierzynieckiej 7 (vis-a-vis Concordia Design) można nie tylko kupić ubrania ze wszystkich dostępnych kolekcji marki, ale również spotkać się z projektantką, porozmawiać  o inspiracjach i zobaczyć każdy element procesu tworzenia konkretnych elementów kolekcji.

– To zupełnie nowy etap w rozwoju mojej firmy. Wsparcie biznesowe inwestora pozwoli mi skupić się na tej części prowadzenia marki, którą najlepiej czuję. Będę mogła tworzyć nowe, autorskie kolekcje w poczuciu bezpieczeństwa, że ktoś profesjonalnie zarządza też sferą finansową. Po wspólnym otwarciu pierwszego flagowego butiku, będziemy skupiać się na zwiększeniu dostępności marki w największych miastach w Polsce – mówi projektantka Magda Hasiak.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom, którzy 8 grudnia świętowali z nami to niezwykłe wydarzenie! Do zobaczenia na Zwierzynieckiej 7!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.