Magda Hasiak

Do mody nie mam nabożnego stosunku - nie chcę przebierać, tylko ubierać. Tworzę dla kobiet, których poczucie własnej wartości nie jest zależne od trendów czy sezonowych dziwactw. Swoją karierę zaczynałam od pracy dla marek odzieżowych, ale od kilku lat tworzę autorską markę. W projektowaniu najbardziej zależy mi na odnajdywaniu nowych i niebanalnych rozwiązań. Uwielbiam dekonstruować i eksperymentować z tkaninami. Fascynuje mnie nowoczesna architektura, przez co wielką wagę przykładam do konstrukcji i techniki. Z wykształcenia jestem geologiem, dzięki czemu wiem, po czym stąpam. Z ekscytacją przyjmuję wyzwania – szczególnie te związane z tworzeniem nowych kolekcji!

Nasz zespół

Marta Michalik

Brand Manager

Profesjonalistka i perfekcjonistka. Mistrzyni organizacji chaosu. Jako brand manager zajmuję się kluczowymi klientami i projektami. Produkcja sesji wizerunkowej? Zarządzanie biurem? Specjalne eventy? Zderzenie artystycznych wizji Magdy z rzeczywistością? Staram się nad tym wszystkim zapanować! Jeśli masz pytania dotyczące marki, wydarzeń czy produktów – z wielką przyjemnością pomogę. Kocham swoją pracę, która jest moją pasją.

Ola Osmańska

Asystentka

Multizadaniowa asystentka. Każdego dnia pomagam w organizacji pracy Magdy, odpowiadam za zaopatrzenie butików, często możecie spotkać mnie na różnych targach. To ze mną rozmawiacie, gdy macie pytania dotyczące wysyłek i realizacji swojego zamówienia.

Show room

Nasza kreatywna przestrzeń

Nasza pracownia i showroom znajdują się w Poznaniu w budynku Concordia Design. To tutaj każdego dnia powstają nowe pomysły i szkice, tutaj produkowane są wszystkie modele sygnowane logo Magda Hasiak. Tu pracuje zespół niezawodnych krawcowych, które każdy szkic są w stanie przenieść na ubraniową formę, tu możecie znaleźć i kupić wszystkie nowości z naszych kolekcji. Tu czekamy na Was z pyszną kawą - do zobaczenia.