17 czerwca 2014
Lato w interpretacji Magdy Hasiak

W swojej najnowszej mini-kolekcji Magda Hasiak wykorzystuje pastelowe kolory i zwiewne materiały, a jednocześnie zwraca się w nietypową dla siebie stronę i do tych elementów dołącza graficzne nadruki.

Lato 2014 projektantka dedykuje kobiecie, która na co dzień chce się czuć swobodnie i lekko, ale nadal prezentuje się oryginalnie i kobieco.

Pomiędzy premierami 2 najważniejszych kolekcji w roku Hasiak, prezentuje kilkanaście typowo letnich modeli. Pojawiają się krótkie sukienki, szorty i szerokie bluzki w połączeniu z eleganckimi spodniami i kombinezonem.

W typowy dla siebie sposób projektantka łączy kontrastujące materiały: do ażurowego szyfonu
i bawełnianej satyny dodaje dzianinę, a kwieciste wzory łączy z denimem imitującym jeans.
W kolorach lata 2014 dominuje głównie biel i pastele łączone w kontraście z printami i czernią. Hasiak tworzy typowo letnie i niezobowiązujące zestawy w połączeniu z szortami i sportowymi butami, a z drugiej strony dodaje zwiewną elegancję do pracy i na biznesowe spotkanie.

O swoich projektach sama zainteresowana mówi: To letnie pastelowe modele, wiatrem podszyte.
W okresie letnim wszyscy chcemy pozbyć się zbędnych warstw, poczuć lekkość i odrobinę luzu. Stąd kwieciste wzory czy bluzka z nadrukiem w zebry. Ma być elegancko i swobodnie, ale też z przymrużeniem oka. – podsumowuje projektantka.

Wróc do listy akutalności